Değerli Meslektaşlarımız;


1-2 Kasım 2019 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, gerçekleştireceğimiz; Güncel Kılavuzlar ve Ustalar Eşliğinde, SEMPTOMDAN TEDAVİYE İLERİ ENDOSKOPİK İŞLEMLER KURSU’ na katılımlarınızı bekliyoruz.


Kurs formatı alışılagelenden farklı olarak “USTAM YAPSIN , BEN İZLEYİP ÖĞRENEYİM “ yerine “USTAM YANIMDA OLSUN BEN YAPAYIM” konseptinde olup, hedefimiz ileri endoskopik işlemlere yeni başlayan hevesli arkadaşlarımızın eğitimi olarak belirlenmiştir. Genç ve istekli ancak az deneyimli gastroenterologlar arasından seçilecek bir grup uygulayıcı, kendisine eşlik edecek deneyimli ustasının gözetiminde ERCP, EUS, EMR, ESD vs. gibi ileri endoskopik işlemleri canlı yayında gerçekleştireceklerdir. Eş zamanlı olarak görüntü aktarımıyla salondaki izleyicilerin ve diğer ustaların interaktif katılımları da sağlanacaktır.

Son derece verimli ve doyurucu olacağına inandığımız kursumuzda buluşmak dileği ile saygılar sunarız.


Not: Kursa katılım, konaklama ve tüm transferler ücretsiz olup, kontenjan sınırlı olduğundan uygulayıcı ve izleyici olarak katılmak isteyen genç gastroenterologların Türk Gastroenteroloji sekreteryasına en kısa zamanda başvurması önemle rica olunur.

Kurs Düzenleme Kurulu

Prof. Dr. Selçuk DİŞİBEYAZ

Prof.Dr. Erkin Öztaş

Doç.Dr. Tuncer Temel


Bilimsel Programan İçin Tıklayınız