Gastroenteroloji Ailemizin Değerli Üyesi,

Üyelerimize eğitim olanağı sağlamak amaçlı hazırlanan ve başarıyla sürdürülen yurt dışı eğitim programlarımızın yeni dönem başvuruları açılmıştır.

Kore’de ilk olarak “ Kore Seul CHA Medical Center”da açılan ve adını KORE-1 şeklinde duyurduğumuz “İleri Endoskopi Teknikleri” eğitim bursu tekrar açılıyor..

Bu program Kore Seul CHA Medical Center'da ileri endoskopi konusunda yine 6 üyemizin ikişer ay süreyle gideceği bir burs programıdır. İlk eğitim döneminin başlama tarihi 6 Ocak 2020'dir. Başvuru yapan üyelerimizden Kore’ye hemen gidebilecek olanların bu durumu özellikle belirtmesini önemle rica ederiz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki yapılacak başvurularda 2 aydan az süre ile gelen talepler kabul edilmeyecektir. Eğitimin süresi 2 aydır.Başvurularınızı CV’niz ile birlikte derneğimiz e-posta adresine gönderebilirsiniz. dernek@tgd.org.tr

Kore-1 Eğitim Bursu için son başvuru tarihi 31 Aralık 2019’dur.

Diğer burslarda olduğu gibi ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklamalar, transferler ve sağlık sigortası derneğimiz tarafından karşılanacaktır.


Daha önce başvuru yapmış fakat burstan faydalanamamış üyelerimizin başvurularını tekrar etmeleri ve yeniden başvurmaları önemle rica olunur. Burslarımızda yaş sınırlandırılması kaldırılmıştır.

Saygılarımızla,
Türk Gastroenteroloji Derneği
Yönetim Kurulu