Değerli Üyelerimiz,

WGO ve Polonya Gastroenteroloji Derneği ile ortaklaşa yapılacak ve 4 gün sürecek olan TTT çalıştayı (WGO Eğiticilerin Eğitimi Atölyeleri,) 9-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında Polonya, Varşova’da düzenlenecektir. Bu atölye tamamen İngilizce olarak sunulduğundan, adayların İngilizce 'yi akıcı olarak kullanması gerekmektedir. Tüm e-postalar, eğitim materyalleri, anketler, ders oturumları ve tüm yazışmalar da İngilizce olacaktır. Bu toplantıya başvuru hakkı daha önce TTT atölyesine katılmamış olanlara açıktır.

Katılımın 50 kişi ile sınırlı olması nedeniyle, uygun adayların en geç 15 Ocak 2020 Çarşamba gününe kadar derneğimiz e-posta adresine, ekteki formları doldurarak başvurmaları önemle rica olunur.

LÜTFEN DİKKAT: Bu toplantıya başvuru şekli, WGO Eğiticilerin Eğitimi Atölyeleri, (TTT) WGO toplum üyelerine ve WGO Eğitim Merkezi sorumlularına açıktır. Ve tüm başvuruların WGO üyesi derneğimiz Türk Gastroenteroloji Derneği tarafından bildirilmesi gerekmektedir.

Toplantı hakkında detaylı bilgi ve program ek dosyalarda bildirilmiştir. Ayrıca Temmuz 2019 ve Eylül 2019 tarihleri ​​arasındaki e-WGN sayılarından Bükreş, Romanya'daki en son TTT'ye katılanlardan bazı referanslar okuyabilirsiniz.

Eğitmen Duyurusunu İNDİR

Programı İNDİR


Saygılarımızla
TGD Yönetim Kurulu