ed65bfafe0a7449096d4f502f271348c.jpg

Gastroenteroloji Ailemizin Değerli Üyeleri

Dünya Gastroenteroloji Organizasyonu (WGO) adına, 2019'dan itibaren Bükreş, Romanya'da düzenlenecek olan Romanya Gastroenteroloji ve Hepatoloji Derneği (SRGH) ile birlikte 2019 Eğiticilerin Eğitmenleri (TTT) çalıştayı yapılacaktır. 4 Nisan 2019’da yapılacak bu atölyeye; derneğimiz tarafından İngilizce bilen iki aday gösterilecektir.

Aday başvuruları içinhttp://www.worldgastroenterology.org/UserFiles/file/TTT_Bucharest2019_Announcement.pdf adresini inceleyebilirsiniz..

Aday Bildirme tarihi: 16 Kasım 2018 Cuma günü olup başvurularınızı en geç 14 Kasım 2018 tarihine kadar derneğimize bildirmeniz rica olunur.

WGO Hakkında Eğitmenlerin Eğitim Programı:

2001 yılında WGO tarafından geliştirilen bu atölye, mevcut eğitim teknikleri ve felsefelerinin kullanımıyla eğitimden sorumlu olan gastroenteroloji, hepatoloji, endoskopi ve GI cerrahisi alanlarında eğitimcilerin eğitim becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları, yoğun bir şekilde tartışmaya açık pek çok uygulamalı oturumla karakterize yoğun ve etkileşimli bir atölyede buluşturuyor.

Katılımcıların tüm oturumlarda ve sosyal işlevlerde aktif olarak katılımları gerekmektedir; bu nedenle tüm atölye günlerine katılmaları gerekmektedir. Programa tam katılımın yanı sıra, katılımcıların atölye öncesi anketin, yerinde değerlendirme ve atölye sonrası değerlendirmenin tamamlanmasını taahhüt etmelerini isteriz. Cevapları, WGO'nun, çalıştayın başlamasından önce beklentilerini en iyi şekilde karşılamasına yardımcı olur ve aynı zamanda, STK'nın, sürekli eğitime genel olarak katkısı olan TTT'nin etkisini ölçmek için derlediği veri olarak hizmet eder.

Daha fazla bilgi için WGO web sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.http://www.worldgastroenterology.org/education-and-training/train-the-trainers

Saygılarımızla

TGD YÖNETİM KURULU

Join us at Gastro 2018!

www.gastro2018bangkok.com