TGD, 64 yıllık bayrak yarışı ile geleceğe ışık tutmaktadır…

Arama Yapın

En çok arananlar:

Tıpta Uzmanlık Eğitim programlarının Akreditasyon çalışmaları başladı!

7.03.2024

Türk Gastroenteroloji Derneği olarak, uzmanlık eğitiminin ulusal standartlarını geliştirmek, sürekli tıp eğitimi etkinliklerinin sayısını ve niteliğini arttırmak, aynı zamanda uzmanlık eğitimindeki yeterliğin ve eğitim kurumlarının akreditasyonunu gönüllülük esasına göre yapmak en önemli projelerimizdir.

Türk Gastroenteroloji Derneği olarak en çok önemsediğimiz projeler; uzmanlık eğitiminin ulusal standartlarını geliştirmek, sürekli tıp

Eğitim kurumlarının programlarının kalitesi ve uluslararası standartları karşılamaları  açısından iç değerlendirme ve meslek örgütleri tarafından oluşturulmuş bağımsız dış değerlendirme süreçlerinden geçmeleri büyük önem taşımaktadır. Uzmanlık eğitim programlarının dış değerlendirmesi Türk Tabipleri Birliği Uzmanlık Dernekleri Eşgüdüm Kurulu’na (TTB-UDEK) üye olan uzmanlık alan derneklerinin yapılandırmış oldukları “Yeterlik Kurul/Komisyonlar” tarafından yapılmaktadır.

Biz de Türk Gastroenteroloji Derneği Yönetim Kurulu olarak Tıpta Uzmanlık Eğitim programlarının Akreditasyonu konusunda çalışmalarımıza başladığımızı siz değerli üyelerimizle paylaşmak istedik. Bu süreçte tüm Gastroenteroloji camiasının destek ve katkıları bizim için çok değerli olacaktır.

Saygılarımızla
Türk Gastroenteroloji Derneği Yönetim Kurulu

Doğrulama kodunuz telefonunuza SMS olarak iletildi. Kodu giriniz!

İptal Et

Üyelik işlemleriniz tamamlandı. En kısa sürede üyeliğiniz onaylanacaktır.

Bu numaraya kayıtlı bir üyelik bulundu!

Şifrenizi hatırlamıyorsanız, “Şifremi Unuttum” diyerek yeni şifre alabilirsiniz.

Bu numaraya kayıtlı bir üyelik bulunamadı. Numarınızı kontrol ediniz! & Üye olunuz!

İşlem tamamalandı, yeni şifreniz SMS olarak gönderildi.

Doğrulama kodunuz telefonunuza SMS olarak iletildi. Kodu giriniz!

İptal Et